Movies
Ratings
502
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Stars in the Ordinary UniverseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
What Jennifer DidRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5