Movies
Ratings
349
Good NewsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5