Movies
Ratings
317
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Philly KidRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0