Titles you rated
Legal HighRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0