Series
Ratings
55
The HeirsRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0