Movies
Ratings
1100
Red LightsRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
RudyRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5- Ikigami: The Ultimate LimitRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 2.5
HostileRated ★ 2.5
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.5
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 3.0
DoghouseRated ★ 2.5