Movies
Ratings
283
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 3.0
JudeRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 5.0