Movies
Ratings
109
MonsterRated ★ 1.5
SonatineRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5- Scary HouseRated ★ 5.0
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 0.5
Fist of JesusRated ★ 2.0
EraserheadRated ★ 0.5
Rise of the Black BatRated ★ 0.5
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 0.5
The Butcher BoyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.5
Running on EmptyRated ★ 5.0
IdaRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.0
Dragon Ball: Fight Son Goku, Win Son GokuRated ★ 4.0