Series
Ratings
43
Black MirrorRated ★ 3.5- Sexy Commando Side Story: That's Amazing!! Mr. MasaruRated ★ 3.5
- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 4.5
- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Anonymous NoiseRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.0- NoirRated ★ 2.0
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 2.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Magical Girl Lyrical Nanoha A`sRated ★ 2.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
- MegaMan NT Warrior AxessRated ★ 3.0