Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5