Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
I Don’t Fire MyselfRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 5.0