Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0