Movies
Ratings
88
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0