Titles you rated
Mortal EnginesRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
BurntRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Boyz n the HoodRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5