Movies
Ratings
113
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0