Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The ConcertRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
1492: Conquest of ParadiseRated ★ 3.5
A Late QuartetRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0