Series
Ratings
68
Why Women KillRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0