Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 1.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5