Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0