Series
Ratings
29
MotherRated ★ 2.5
Where Stars LandRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.5
AgencyRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 1.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 0.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0