Titles you rated
La La LandRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0