Movies
Ratings
69
Shutter IslandRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Scanner DarklyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0