Titles you rated
- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
OwlRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Berlin CallingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0