Titles you rated
Sense8Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The L WordRated ★ 3.5- The L WordRated ★ 3.5
- Orphan BlackRated ★ 2.5
VeepRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 0.5
LostRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5
DamagesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 3.0