Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0