Movies
Ratings
564
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0