Movies
Ratings
432
Don't BreatheRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
On the LineRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 0.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 1.5