Movies
Ratings
1169
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The DryRated ★ 4.0
PlaneRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.5
Smile 2Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0