Movies
Ratings
239
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0