Movies
Ratings
61
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
LoveRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0