Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 0.5
Comedy RoyaleRated ★ 0.5- Super Rich in KoreaRated ★ 0.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5- AccompliceRated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0- UMA GAMERated ★ 0.5
- AccompliceRated ★ 2.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.5