Series
Ratings
61- MonsterRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
She is WowRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 2.5
- I Need a FairyRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 3.0