Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 1.0
Law and The CityRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 2.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0