Movies
Ratings
350
EnemyRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 3.5
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
RestlessRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 3.5