Series
Ratings
373
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 23기Rated ★ 3.0
- 원피스 22기Rated ★ 4.0
원피스 21기Rated ★ 3.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5- 원피스 19기Rated ★ 4.0
- 원피스 17기Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0