Movies
Ratings
31
Forever the MomentRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Paradise NowRated ★ 4.0