Series
Ratings
43
SKY CastleRated ★ 4.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5