Movies
Ratings
119
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Laid-Back Camp MovieRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 3.0
SpiralRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.0
Ringu 0Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.5
Kamen Rider OOO: 10th Core Medal of ResurrectionRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5