Series
Ratings
257
UnnaturalRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Detective LRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
UtopiaRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0- Black Leather NotebookRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5