Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5- Pretty BabyRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Death ProofRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
If I Were YouRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0