Series
Ratings
46
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Making FunRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
She is WowRated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0