Titles you rated
NANARated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 5.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0