Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- JealousyRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.0- Saru LockRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0