Movies
Ratings
442
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
RiseRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
MigrationRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0- SABAKANRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5