Titles you rated
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0