Movies
Ratings
639
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0