Series
Ratings
69
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0