Movies
Ratings
170
Becoming JaneRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 1.0
Fever PitchRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.0
...ingRated ★ 1.0
The WomenRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 3.0