Movies
Ratings
1094
The Dark KnightRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
ShameRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
IntentionRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5