Titles you rated
DerangedRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Jiang HuRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Nobody's PerfectRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Color PurpleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 2.0